Kalite Politikası

Kalite Politikamız      


Çorlu Ticaret Borsası 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununun 28. Maddesine dayanılarak Borsaya dahil maddelerin alım satımı ve Borsada oluşan fiyatların tespit, tescil ve ilanı işleri ile meşgul olmak üzere kurulmuştur.

Bu doğrultuda Çorlu Ticaret Borsası’nın üst yönetim ve çalışanları geleceğe ait vizyon ve misyonunu oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir.
  • Çorlu Ticaret Borsası'nın istikrarlı büyümesi ve alanında uluslararası kimliğe ulaşması için sunacağı hizmet anlayışında “kalite”yi kılavuz edinmek,
  • Tüccar ile Üreticilerimiz arasındaki ticari anlaşmanın dürüstlük, karşılıklı güven mesleki disiplin ve ahlakına uygun şekilde uygulanmasını sağlamak,
  • Yurtiçi borsa ve piyasaları takip ederek fiyat haberleşmesi yapmak,
  • Üyelerimize ve halkımıza hizmet için bölgesel ve yöresel destek sağlamak.
Bu ilkeleri ve hedefleri gerçekleştirmek için referans standart olarak TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini karşılayarak uygulamayı ve sürekli iyileştirmeyi üst yönetim taahhüt eder. Tüm çalışanlar bu bağlamda bu standardın ve kuruluşumuzdaki uygulamalarının gereklerini eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdür. 

W- Kalite Belgeleri

Günlük Fiyatlar

  Yükleniyor...