TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Borsamızı ziyaret etti.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Borsamızı ziyaret etti.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve yanındaki heyet borsamızı ziyaret etti.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve yanındaki heyet, Çorlu Ticaret Borsası Meclis Başkanı M.Yavuz
AKIN, Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Ertan ve Meclis üyeleri tarafından karşılandı.

Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Ertan "Sayın başkanım yıllardır sizlerle çalışıyoruz. Bu çalışma azmini sizlerden aldık. Çok aktif ve hızlı çalışıyorsunuz. Bu tempoya ayak uydurmak bizim için çok zor. Fakat kutsal topraklarda bu vatanımıza yaptığınız hizmetler takdire şayan. Bizlere de bir baba şevkati ile yaklaşıyorsunuz. Biz sizin bundan sonraki dönemlerde de bu hizmetlerinizin devamını ve bizlere güç ve destek vermenizi istiyoruz." dedi.

"Kısaca bizim Çorlumuzda Tarımda çok ileri teknoloji kullanan çiftçilerimiz var. Bereketimiz bol mahsülümüz bol bu sırada borsamızın kazancı da bol. İnşallah bundan sonraki dönemlerde de böyle olur. Çorlumuzda sanayici ile tarım biraradaydı fakat artık çiftçide sanayici de birarada yaşamayı öğrendi. Beraber ekonomiye katmadeğer katmayı öğrendik. O yüzden de buna destek veren tüm hükümet birimlerine herkese teşekkürü bir borç biliyoruz. Sözlerime son verirken bizler siz olduğunuz sürece bu makamlarda hizmet etmeye bu asil görevi sürdürmeye hazırız. Tekrar hoşgeldiniz şeref verdiniz." diyerek konuşmasını tamamlayan Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Ertan'dan sonra
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu konuşmasında "Kırık dökük sandalyelerden şimdi Çorlu Ticaret Borsasınn geldiği bir noktaya bakın. O eski nostaljik binanızı bir düşünün birde şimdi bu binanızı düşünün. Verdiğiniz hizmetleri bir düşünün. Eskiden odalar ve borsalar ne iş yapar diye sorgulanırdı. Şu anda verdiği hizmet bir kere modern. Şehrin en modern hizmet birimleri odalarımızın ve borsalarımızın binaları oldu. Sadece binalarımızın kimliğini değiştirmedik aynı zamanda verilen hizmetlerde değişti. Bugün baktığınız zaman Çorlu Ticaret Borsası dünya borsalarıyla eşdeğer üyesine hizmet verir noktaya geldi ki a grubu akredite bir borsa. Bu ne demek. Beş yıldızlı bir borsa hizmeti veriyor ki bu kalite anlayışı hizmet anlayışı bir bütün aslında. Başta başkanından başlıyor, yönetim kurulu meclis üyesi kardeşlerim ve başta genel sekreter olmak üzere tüm çalışanların bir anlayışı. Tek başına bir kişi ile bu iş olmaz. Bu anlayış değişikliğinden dolayı sizleri kutluyorum ki ben buraya her geldiğim zaman Çorlu Ticaret Borsamıza insanın ruhunu açıyor." dedi. M.Riat Hisarcıklıoğlu "Bugün Türkiyede üretilen ayçiçeğinin üçte birini siz üretiyorsunuz. Bugün kanolanın üçte ikisini siz üretiyorsunuz. Bunuda sanayi ile birleştirebilmek çok önemli. Aslında sanayi başkentisiniz ve Türkiyenin en gelişmiş beş ilinden bir tanesisiniz. Bir üniversite yakışır size." dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel ERTAN'ın borsamıza ziyareti anısına Hisarcıklıoğlu'na hediyesini vermesinin ardından TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Çorlu Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı'na hediyesini verdi.

Görüşmelerin ardında heyet, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının yeni hizmet binasının açılış töreni için borsamızdan ayrıldı.

M- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Borsamızı ziyaret etti.(10.09.2017)

DİĞER HABERLER

365 Oda–Borsa’dan Zeytin Dalı Harekâtına destek açıklaması. GTİ AŞ Genel Kurulu Ankara´da gerçekleştirildi. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Borsamızı Ziyaret Etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Borsamızı Ziyaret Etti. 15 Temmuz’u Asla Unutmayacağız, Unutturmayacağız.

Günlük Fiyatlar

  Yükleniyor...