Merhaba, bugün 14 Temmuz 2024 Pazar

Çok Değerli Üyelerimiz, Kıymetli Üreticilerimiz ve Sevgili Ziyaretçiler


"Geleceğin Ticaret Borsasını" sağlam temeller üzerine kurmak amacıyla yola çıktık ve sizlerden aldığımız güçle, Borsamızın mali imkanları ölçüsünde tüccar, üretici ve Çorlu halkına hizmet etme gayreti içerisindeyiz.

Borsa hizmetlerine hız kazandırma, vatandaşın değişen hizmet taleplerine cevap verebilme, kaynakları daha etkin ve verimli kullanabilme amacı ile gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve kendine yakışır bir ticaret borsası olarak geleceğe hazırlanmaktayız.

Bu gurur ve kararlılıkla her gün yeni bir adım atarak tüm borsalara örnek olacak, her yönüyle modern, çağdaş bir Ticaret Borsası için çalışıyoruz.

Ticaret Borsaları, 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Kanununda yazılı esaslar çerçevesinde borsaya maddelerin alım satımı ve borsada oluşan fiyatlarının tespit, tescil ve ilanı işleriyle meşgul olmak üzere kurulan tüzel kişiliğine sahip kurumlardır. Bu anlamda Çorlu Ticaret Borsası Yeni Hizmet Binası'nı siz değerli vatandaşlarımızın kullanımına sunmuş bulunmaktayız .Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız Çorlu Ticaret Borsasını bu günlere taşımıştır. Planlarımız uzun vadeli yapıyoruz ve yarattığımız değerlerin farkındayız.

Bu vesile ile Çorlu Ticaret Borsası Yeni Hizmet Binası yapımında ve katkıları olan tüm kurum, kuruluş ve üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Güzellik ve mutluluklar ile sağlıklı bir hayat sürmenizi diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Yüksel ERTAN
Çorlu Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı